Ryby v našich příkrmech 


Ryby jsou v dětském jídelníčku nezastupitelné, protože obsahují vysoké množství jódu, omega 3 mastných kyselin a další důležité živiny. I v naší nabídne najdete dětské příkrmy s různými druhy ryb – vždy jsou označeny tyrkysovým pruhem. Některé z nich ale prodáváme pod značkou Babynat, a hned vám vysvětlíme proč.

Kvalita ryb je základ

U všech našich příkrmů si zakládáme na prvotřídní kvalitě, a u ryb to platí dvojnásob. Proto jsme se rozhodli využívat jen ryby z ekologických sádek nebo z volného moře. Jsme rádi, že se nám to povedlo a děti si mohou pochutnávat na skvělé aljašské či islandské tresce, pstruhovi nebo lososovi.

Rybí příkrmy pod značkou Babynat

Ryby, které pocházejí z volného moře najdete v naší nabídce pod značkou Babynat. Volně vylovené ryby totiž není možné certifikovat – nelze doložit, čím se ryba v moři krmila, ani s jakými živočichy přišla do styku. Proto se podíl bio složek v příkrmech s rybami z volného výlovu pohybuje cca mezi 80 – 90 procenty, v závislosti na obsahu rybího masa. Abychom vás nemátli, rozhodli jsme se tyto příkrmy prodávat pod značkou Babynat. Design loga, vzhled produktů a zejména špičková kvalita ale zůstává stejná.

Rybí příkrmy Babybio

U ryb ze sádkového chovu je možné zaručit, že více než 95 % složek je bio (takové je minimální množství pro bio označení, které stanovuje EU) – tyto příkrmy jsme se tedy rozhodli ponechat pod hlavičkou Babybio. A připravili jsme pro vás opět gurmánské kombinace! 

Blog