Vitabio – představujeme nové dobroty pro starší děti 


Nová značka zdravých ovocných BIO svačinek z Francie je konečně dostupná o pro české maminky!

Máme velkou radost, že vám můžeme představit další prémiovou francouzskou značku s dlouhou tradicí – značku Vitabio. 

Ve Vitabio najdete ovoce a zeleninu v bio kvalitě, výrazné chutě a receptury, které jsou sestaveny na míru výživovým požadavkům dětí. 

Všechny produkty Vitabio jsou vyrobeny z ovoce z ekologického zemědělství, které zraje na slunci a má skvělou plnou chuť, kterou malí i velcí labužníci ocení.

Prémiové ovocné kapičky Vitabio

Nabídka ovocných bio kapsiček Vitabio je opravdu široká! Kapsičky jsou plné toho nejlepšího ovoce, které je šťavnaté a má plnou chuť. Receptury a zajímavé kombinace jsou vždy sestaveny ve spolupráci s předními francouzskými pediatry a výživovými poradci a odpovídají výživovým potřebám dětí. 

V kapsičkách najdete také acerolu, malé tropické ovoce z Antil a Brazílie, která je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C. Tvarem i jasně červenou barvou připomíná třešeň, ale její příjemná a svěží chuť se více podobá meruňce. Strom acerola bývá přezdíván jako „strom zdraví“.

V kapsičkách nejsou žádné konzervanty, umělá barviva, palmový olej, ani přidaný cukr. 

Prohlédněte si všechny zajímavé kombinace třeba u našeho prvního online prodejce Alza.cz. Kapsičky seženete i v balení po 12 kusech, pro celou rodinu! 

Čokoládové dobroty

Které dítě by nezbožňovalo kakao. Do nabídky jsme proto zařadili také unikátní čokoládový bio nápoj, který kombinuje nízkotučné kakao s práškem z cereálií. Stačí ho smíchat se sklenicí mléka, nebo třeba s tekutým bio mlékem Babybio Croissance 3, a je to! Vše je samozřejmě v bio kvalitě. 

A pokud budete mít chuť na křupavější snídani, mrkněte na Vitabio kakaové cereální lupínky, které jsou přirozeným zdrojem magnézia a fosforu.

 

Mléčné svačinky

Mléčné svačinky obsahují více než 85 % plnotučného mléka z ekologického zemědělství. To je doplněno kvalitní vanilkou či kakaem. Určitě si je oblíbíte! Mléko je skvělým zdrojem vápníku, a to v kapsičkách Cool Brassé pochází výhradně z Francie od místních eko-farmářů. Skladovat je můžete v pokojové teplotě a díky praktickému uzávěru je můžete znovu uzavřít a dát zpátky do batůžku. 

Věříme, že se vám nabídka Vitabio líbí a zamilujete si značku stejně jako my. 

Produkty můžete omrknout na našich stránkách Výživa pro starší děti. 

Nezapomeňte také sledovat Vitabio Facebook a Instagram, kde se dozvíte o všech novinkách, akcích a kde pro vás chystáme spoooustu inspirace na kreativní dětské svačinky, které zvládnete připravit i doma. 

 

Blog